Get Adobe Flash player
Jan Bodakowski

Jan Bodakowski

Lewicowcy zaatakowali wiec wyborczy Alternatywy dla Niemiec – partii przeciwnej likwidowaniu niepodległości i suwerenności na rzecz Unii Europejskiej

W czasie konferencji prasowej, w warszawskim lokalu Fundacji Inicjatyw Polskich, działacze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a zarazem liderzy Ruchu Narodowego, poinformowali że Stowarzyszenie uzyskała statusu pokrzywdzonego w toczącym się śledztwie prokuratorskim w sprawie nadużyć policji podczas Marsz Niepodległości w ubiegłym roku.

W wyborach lokalnych w Anglii i Walii, w których wzięło udział około 10.000 kandydatów, Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP) zyskała 139 mandatów. Tym samym brytyjscy patrioci powiększyli ilość swoich reprezentantów we władzach lokalnych z 7 na 139 – na 2362 mandaty. Lewicowa Partia Pracy zyskała tylko 29% poparcia wyborców i straciła 335 mandatów. Pseudo prawicowa Partia Konserwatywna, popierająca aborcje i małżeństwa pederastów, zyskała poparcie 25% wyborców. Prawicowa UKIP zyskała poparcie 23% wyborców, a lewicowi Liberalni Demokraci 14%.

Kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów Barbara Engelking w swoim artykule „Getto, powstanie, pomnik Sprawiedliwych. Cierpienie wymaga ciszy i przestrzeni” opublikowanym w „Gazecie Wyborczej” i przedrukowanym przez stronę Centrum, uznała że postawienie pomnika Polaków, którzy ratowali Żydów podczas II wojny światowej, na terenie gdzie w czasie wojny było getto warszawskie, w pobliżu budynku Muzeum Historii Żydów Polskich, będzie antysemicką zbrodnią.

By poddać się operacji „zmiany płci” trzeba przejść długotrwałe badania: psychologiczne, całego stanu zdrowia, okulistyczne, neurologiczne i genetyczne. Często chęć posiadania innej płci jest przelotnym kaprysem, wynikiem zaburzeń zdrowia fizycznego czy psychicznego.
%PM, %23 %636 %2013 %14:%Sty

Realne problemy polskich rodzin

Problem bezrobocia jest jednym z najpoważniejszych problemów III RP. Brak pracy oznacza brak środków na życie, niedożywienie. Nieopłacone czynsze, eksmisje, bezdomność. Państwowe służby nie znajdują bezrobotnym pracy i bez jakiejkolwiek szkody mogłyby zostać zlikwidowane.

%AM, %03 %477 %2011 %10:%Lis

Nazistowska eugenika i eutanazja

W nazistowskich Niemczech program sterylizacji był równie powszechny jak w socjaldemokratycznej Skandynawii. Sterylizowano jednostki nie wartościowe dla narodowych socjalistów ze względu rasowych, fizycznych, psychicznych i społecznych.

Pod koniec czerwca bieżącego roku miała miejsce trzydziesta rocznica (początku trwających do dzisiaj) demonicznych manifestacji w Medjugorie (podczas których demon udaje Matkę Boską). Wydarzenia z Medjugorie były jednymi z wielu podobnych incydentów.

%AM, %23 %303 %2011 %06:%Cze

Eugenik Boy Żeleński

Eugenika

Eugenika jest nauką (stworzoną w XIX wieku przez Francisa Galtona) o doskonaleniu rasy ludzkiej. Eugenicy poprzez narzucenie masom nowej moralności i uświadomioną sztuczną selekcje społeczną chcieli wydźwignąć społeczeństwo na wyższy poziom cywilizacyjny. Rozmnażać mieli się tylko zdrowi i twórczy. Prokreacja chorych (przewlekle chorych na płuca, serce, padaczkę, ślepych, głuchych, niedorozwiniętych) i niewartościowych rasowo (żebraków, przestępców, prostytutek, ubogich) miała być zabroniona, osoby takie miały mieć zabronione zawieranie małżeństw i być podawane przymusowej sterylizacji. Eugenicy chore dzieci uznawali za obciążenie dla budżetu i zalecali ich eutanazje. Eugenicy życie niektórych uznawali za niewartościowe i społecznie szkodliwe.

%AM, %22 %474 %2011 %10:%Cze

Popkultura areną wojny ideologicznej

WOJNA_W_POPZnany prawicowy publicysta Łukasz Adamski w swojej książce „Wojna Światów w popkulturze” (wydanej przez wydawnictwo Wektory) przybliża czytelnikom sposób w jaki lewica wykorzystuje media do zniszczenia cywilizacji zachodniej.

Strona 1 z 2

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.