Get Adobe Flash player
Natalia Dueholm

Natalia Dueholm

Autorka jest publicystą, redaktorem Opcji na Prawo, inicjatorką Listu Dziennikarek przeciwko aborcji www.za-zyciem.pl

%AM, %13 %041 %2014 %00:%Sie

Panie aborterze!

Bez problemu uśmierca Pan chore nienarodzone dzieci. Po latach można w tym osiągnąć pewną wprawę i popaść w rutynę.

Ale kiedy chore dziecko zostało poczęte w in vitro, muszą rodzić się pytania. Muszą, bo dla człowieka nauki zadawanie sobie pytań i dążenie do prawdy to podstawa działania.

Najnowsza biografia Margaret Sanger - niezmordowanej propagatorki „kontroli urodzeń”, zwłaszcza wśród tych, których określała mianem „ludzkich chwastów” - choć rozczarowująca, wnosi coś nowego do poznania tej niezwykle wpływowej kobiety.

mengeleJosef Mengele na zdjęciach wygląda zupełnie normalnie. I to nie jedyny powód, dla którego dziś dałby sobie świetnie radę. Był przecież zwolennikiem takich postępowych idei jak aborcja czy eutanazja. I po ucieczce z Auschwitz rozwinął pracę abortera – czytaj: specjalisty od zdrowia reprodukcyjnego oraz założył firmę farmaceutyczną.
%AM, %13 %456 %2012 %09:%Lip

Feministki rujnują kobiety

Feministki rujnują społeczeństwa na wiele sposobów, również poprzez niszczenie ich moralnej tkanki trującą ideologią. Warto jednak uświadomić sobie, że feministyczne fanaberie kosztują podatników coraz więcej. Ma się rozumieć dotyczy to również kobiet, w których imieniu rzekomo występują „obrończynie praw” płci pięknej.

Piękna, odważna i młoda Lila Rose zapewne mogłaby zostać nie tylko Miss Universe, ale suto opłacaną modelką bądź aktorką. Wybrała jednak pracę na rzecz obrony życia nienarodzonych dzieci. W wieku lat 15 założyła klub pro-life o nazwie Live Action, który w krótkim czasie przerodził się w prężną organizację, znaną na całym świecie dzięki prowokacjom dziennikarskim w "klinikach" aborcyjnych.

Oddział położniczy szpitala Rikshospitalet w Oslo specjalizuje się w przyjmowaniu wcześniaków, ale wykonuje też tzw. "późne aborcje". Różnica pomiędzy dwoma rodzajami noworodków, które pojawiają się na porodówce jest fizycznie bardzo mała - a zarazem nieskończenie wielka: o życie jednych lekarze walczą z całych sił, a drugie po wymuszonym porodzie zostawia się na śmierć. Nawet jeśli są zdrowe i można je uratować.

%AM, %17 %438 %2012 %09:%Maj

O późnych aborcjach w Norwegii.

maluch

Oddział położniczy szpitala Rikshospitalet w Oslo specjalizuje się w przyjmowaniu wcześniaków, ale wykonuje też tzw. "późne aborcje".


%PM, %14 %962 %2012 %22:%Maj

Zabite, bo nie chciały aborcji

Niejeden z nas słyszał o kobietach przymuszanych do aborcji w Chinach czy Indiach, niewielu zaś o tych, które same zostały zamordowane, bo nie pozwoliły na taką śmierć poczętych przez siebie dzieci. O licznych takich, często przemilczanych przez media przypadkach w Stanach Zjednoczonych, czytamy w raporcie organizacji Life Dynamics Inc.

%PM, %07 %901 %2012 %20:%Maj

Kulisy sektora antykoncepcji

Firmy farmaceutyczne są jednym z bardziej widocznych trybów machiny promującej antykoncepcję na świecie, ale wcale nie ją napędzającym. Aby lepiej zrozumieć jej działanie, potrzebna jest odpowiedź na pytanie: kto i po co inwestuje najwięcej w sektor środków antykoncepcyjnych?

%AM, %22 %437 %2012 %09:%Kwi

Kulisy sektora antykoncepcji

Firmy farmaceutyczne są jednym z bardziej widocznych trybów machiny promującej antykoncepcję na świecie, ale wcale nie ją napędzającym. Aby lepiej zrozumieć jej działanie, potrzebna jest odpowiedź na pytanie: kto i po co inwestuje najwięcej w sektor środków antykoncepcyjnych?

Strona 1 z 3

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.