Get Adobe Flash player
Redakcja

Redakcja

W dniu 5.03.2016 r. (sobota) zapraszamy na spotkanie z historykiem Leszkiem Żebrowskim "Zdrajcy i Bohaterowie. Dlaczego historię należy napisać na nowo?"
Poczatek o godz. 18:30 przy Pl. Solidarności 1/3/5 we Wrocławiu.
Organizatorami spotkania są: Akademia Patriotów, Nowa Prawica - Wrocław, OPCJA NA PRAWO (Wydawnictwo Wektory) oraz Narodowcy RP - Wrocław.
Zapraszamy!

Wrocławski klub Opcji na Prawo ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z redaktorem Opcji na Prawo i Najwyższego Czasu, prawnikiem, ekonomistą Tomaszem Cukiernikiem.
Tomasz Cukiernik jest autorem wydanej przez wydawnictwo Wektory doskonałej książki "Dziesięć lat w Unii. Bilans członkostwa", Jest to wyczerpujący (choć jakże odległy od hurraoptymizmu) remament dotyczący naszego dziesięcioletniego uczestnictwa w strukturach Unii Europejskiej.

%PM, %02 %620 %2016 %13:%Mar

Spotkanie z Januszem Szewczakiem

Spotkanie z głównym ekonomistą SKOK, posłem Januszem Szewczakiem 
"Kapitalizm jako konflikt między pracą a lichwą"
Sobota 5 marca godz 15,00,
Aula liceum profilowanego nr 19, ul: Hauke Bosaka 21, Wrocław.
zaprasza Patriotyczna Inicjatywa

Inicjatywa Patriotyczna zaprasza na spotkanie z redaktorem  Stanisławem  Michalkiewiczem - "Polska wobec  partnerów  strategicznych"

Spotkanie odbedzie się 24 stycznia (sobota), godz. 16.00, w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego
Pl. Katedralny 1

Akademicki Szpital Klinicznyprzy ulicy Borowskiej we Wrocławiu realizuje Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą prowadzony przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym ośrodku kobiety z cukrzycą mogą bezpłatnie wypożyczyć pompy insulinowe przekazane do programu przez WOŚP.

Jak podaje angielski dziennik DailyMail mężczyzna został skazany na śmieć w Północnej Korei za morderstwo dwójki swoich dzieci. Zabił, bo nie miał co jeść! To nie jedyny przypadek kanibalizmu w kraju komunistycznym.

Wrocławskie osiedle „Przy Słowiańskim Wzgórzu” i poznańskie Małe Naramowice „Pod Klonami” zwyciężyły w konkursie Złote Ville 2013 w kategorii najlepszych inwestycji mieszkaniowych zrealizowanych na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce.

Deweloper ATAL SA zakończył realizację drugiego etapu Osiedla Mieszczańskiego we Wrocławiu. W centrum miasta, przy ul. Hubskiej powstało 245 nowoczesnych mieszkań. W ramach inwestycji sprzedano już ponad połowę lokali. Obecnie mieszkania objęte są licznymi promocjami, a ich ceny zaczynają się już od 6000 zł brutto za mkw.

%PM, %19 %631 %2013 %14:%Sty

Staruchowicz i milczenie owiec

Właściwie to notka mogłaby mieć kilka odmiennych tytułów, bo idiotyzm jaki opisuje ma wiele oblicz.

" III RP i krzesełko stadionowe" albo "Zarzut stulecia".
Z casusem sprawy Starucha może konkurować tylko sprawa Brunobombera.
Promotorom obu spraw z pewnością nalezy się nominacja do Ignobla czy innej Złotej Maliny. W mediach funkcjonuje zadowalający lemingi propagandowo wykreowany wizerunek Staruchowicza kojarzonego z paskudnymi kibolami, a na dodatek zaangażowanego w handel narkotykami. Nabroił to ma za swoje - take jest zdanie lemingów. Wiochmeńska mentalność wyrażająca się postawą "moja chata z kraja".

 

%PM, %19 %592 %2013 %13:%Sty

ARABSKI WRAK

Na pierwszej po zimowych szusach w Dolomitach konferencji Tusk zapowiedział, że nie będzie się przeciwstawiał nominacji Arabskiego na ambasadora RP w Madrycie.

Tymczasem prasa doniosła, że wszczęte zostało umorzone wcześniej postępowanie przed sądem w sprawie nieprawidłowości przy organizacji państwowych wizyt premiera i prezydenta RP do Smoleńska w 2010 roku.

Strona 1 z 27

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.