Get Adobe Flash player
Wojciech Trojanowski

Wojciech Trojanowski

W dniu 12.06.2015 r. (piątek) odbędzie się wykład ks. prof. Tadeusza Guza: „CZY  NA  GRUNCIE  IDEOLOGII GENDER  MOŻLIWE JEST  MAŁŻEŃSTWO  I  RODZINA?”

W mediach pojęcie gender jest prezentowane jako dotyczące ról społecznych przypisanych kobiecie i mężczyźnie. Nie ma nic bardziej mylnego.Czym w rzeczywistości jest gender i jakie będą rzeczywiste skutki wdrożenia polityki gender mainstreaming w państwowe struktury, przybliży wybitny badacz, filozof ks. prof. Tadeusz Guz.

miejsce: Wrocław – Aula Papieskiego Wydziału Teologicznego - 12 czerwca (piątek) 2015 r.
Godzina 18.00

 

 

Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania z Wojciechem Sumlińskim, które odbyło się w niedzielę 8.06.2015 r. Temat spotkania: "Cała prawda o Bronisławie Komorowskim" -
Wejdź do Fotogalerii

%PM, %12 %669 %2011 %15:%Lis

Patriotyzm to nie faszyzm!

 

DSC_3259 

Relacja z udziału w Marszu Niepodległości w Warszawie.

 

 
%PM, %26 %810 %2009 %18:%Paź

O Historii Śląska Marka Czaplińskiego

\"\"Profesor dr Marek Czapliński to uznany i ceniony historyk z Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest głównym inicjatorem i współautorem publikacji, której w Polsce brakowało. Mowa o Historii Śląska. Po raz pierwszy całościowo obejmującej dzieje Śląska począwszy od czasów średniowiecza, po koniec ubiegłego stulecia.

%PM, %03 %681 %2006 %15:%Sty

Co można znaleźć w starej szafie?

\"\"Już 6 stycznia wchodzi na nasze ekrany film zrealizowany na motywach, prawie w ogóle nieznanej w Polsce, fascynującej powieści dla dzieci: \"Opowieści z Narni - Lew, czarownica i stara szafa\". Jest to pierwsza część siedmioodcinkowego eposu o przeżyciach dziecięcych bohaterów w tajemniczej baśniowej krainie, do której zostają w zagadkowy sposób przeniesieni z naszego świata.

\"jakMojegoDziadka1\"Opowieść o moim dziadku Wacławie mogłaby zacząć się, tak jak większość biografii, od szczegółów dotyczących dzieciństwa. Niestety był on postacią na tyle enigmatyczną, że nie wiele zdążyłem się dowiedzieć o wczesnym okresie jego życia, nie wiele też przekazał na ten temat informacji nawet tak bliskim osobom jak nasza babcia.

 

%AM, %12 %085 %2005 %01:%Kwi

Krakowski wiatr

\"\"Popularne przysłowie mówi, iż \"wszystkie drogi prowadzą do Rzymu\", jak się jednak i tym razem okazało - każda reguła posiada swoje wyjątki, niektórzy Wrocławianie żegnali papieża np. w Krakowie.

%PM, %13 %857 %2009 %19:%Paź

Samo sedno Świąt

\"\"I oto mamy kolejne Święta.  Wydaje się, że w  w dobie postępującej komercjalizacji,  jest to jeszcze bardziej niż dotychczas uroczystość pyzatego Mikołaja, zielonej choineczki i ciekawego programu telewizyjnego.

 

%PM, %13 %700 %2009 %15:%Paź

Rozważania Wielkanocne

\"\"Nasz świat, siłą toczącej się w kosmosie kuli, wtoczył się w XXI wiek...

 

%PM, %13 %687 %2009 %15:%Paź

Dokąd wiedzie ten szlak?

 

\"\"Rozważania po śmierci Jana Pawła II. 

 

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.