Ryszard Mulek

%AM, %15 %041 %2006 %00:%Gru

Miasteczko seniorów

W Radkowie na Ziemi Kłodzkiej ma powstać pierwsze w Polsce miasteczko aktywnego seniora. Obok nowoczesnego centrum rehabilitacyjnego władze samorządowe i wrocławska Fundacja \\\\\\\"Teraz Życie\\\\\\\" planują zbudować hotele i apartamentowce, w których będzie mogło zamieszkać nawet 2000 seniorów po 55 roku życia.

%PM, %10 %979 %2009 %22:%Paź

Miasteczko seniora

\"\"W Radkowie na Ziemi Kłodzkiej powstaje pierwsze w Polsce miasteczko aktywnego seniora. Z myślą o ludziach po pięćdziesiątce wybudowano już pierwszy budynek mieszkalny, w którym zamieszka 14 rodzin, a budowa kolejnego ruszy jeszcze w tym roku. W marcu rozpocznie się również remont zabytkowego budynku po byłym Zakładzie Opiekuńczo - Lekarskim, w którym powstanie nowoczesne centrum rehabilitacji.